Najčastejšie otázky

Čo znamená “kandidát”?
Kandidát je osoba hľadajúca prácu a uchádzajúca sa o voľné pracovné miesta. Kandidáti môžu klientovi posielať žiadosti a klient môže posielať ponuky kandidátov na existujúce voľné pracovné miesta.

Môžem vidieť profil kandidáta?
Áno, môžete vidieť a prezerať všetky profily kandidátov. Uvidíte osobné údaje, ako sú kontaktné údaje iba o uchádzačoch, ktorí sa prihlásili na vaše voľné pracovné miesto alebo prijali ponuku, ktorú ste poslali.

Čo znamená “klient”?
Klient je zamestnávateľ, ktorý hľadá a prijíma kandidátov na pracovné pozície.

Aké informácie môžem vidieť o uchádzačovi?
Vo funkcii pozrieť kandidáta máte prístup k určitým informáciám o uchádzačovi. Uvidíte osobné údaje, ako sú kontaktné údaje iba o uchádzačoch, ktorí aplikovali na Vašu pracovnú ponuku alebo prijali ponuku, ktorú ste poslali. a) Informácie: Stránka s informáciami o uchádzačovi poskytuje základný profil uchádzača, ako je meno, ochota premiestniť sa, vodičský preukaz atď. b) Životopis: Prezrite si životopisy uchádzača vo formáte PDF a ak je to potrebné, uložte alebo vytlačte životopis. c) Súbory: Tu si môžete prezrieť súbory uchádzača, napríklad certifikáty alebo osvedčenia.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je to pracovná inzercia?
Voľné pracovné miesto je inzercia pracovného miesta vytvorená klientom / agentúrou na voľné pracovné miesto.

Kto môže vytvoriť pracovnú inzerciu / ponuku?
Inzerciu môže vytvoriť klient alebo agentúra, kliknite na „Vytvoriť voľné miesto“ a vyplňte požadované informácie.

Ako je inzercia publikovaná?
Po vytvorení voľného miesta sa dostanete na stránku propagačných balíkov s možnosťou bezplatnej skúšobnej verzie. Uvoľnené miesto môžete zverejniť / nezverejniť a upraviť.

Môžem pracovnú inzerciu po zverejnení upraviť?
Áno, inzercia môže byť upravená.

Ako môžem zistiť, ktorí kandidáti sa uchádzali o moje voľné pracovné miesta?
Na informačnom paneli sa zobrazí zhrnutie toho, koľko aplikácií máte aktívnych. V sekcii aplikácie sú tie, ktoré vám boli zaslané, aby ste ich mohli prijať alebo zamietnuť. V sekcii Ponúkané sú prichádzajúce ponuky od zamestnancov, ktoré čakajú na vaše potvrdenie alebo zamietnutie. Akceptované sú žiadosti, ktoré ste potvrdili Vy a môžete priamo kontaktovať uchádzača a prediskutovať informácie o výberovom konaní. Zamietnuté sú žiadosti, ktoré ste zamietli a výberové konanie na tieto prípady skončilo alebo uchádzač stiahol svoju žiadosť.

Môžem byť v priamom kontakte s kandidátom?
Po prijatí žiadosti alebo zaslaní ponuky uchádzačom sa vám zobrazia jeho kontaktné údaje a môžete sa s ním priamo kontaktovať.

Sú moje kontaktné údaje viditeľné pre kohokoľvek?
Vaše kontaktné údaje budú viditeľné v inzercii iba ak s tým súhlasíte. Zobrazenie kontaktných údajov vyžaduje prémiový propagačný balík. Po prijatí aplikácie od uchádzača dostane uchádzač kontaktné údaje klienta.

Prijal som žiadosť, čo teraz?
Konečné rozhodnutie o prijatí do zamestnania je u zamestnávateľa a zmluva sa podpíše priamo medzi záujemcom a zamestnávateľom. Prijatá žiadosť neznamená automaticky, že si najmete tohto kandidáta, ale ako zamestnávateľ ste si vybrali tohto kandidáta na ďalší náborový proces.. V tejto fáze sa môžete s kandidátom navzájom priamo kontaktovať.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je blog Zutzu?
Na blogu si môžete pozrieť zbierku článkov týkajúcich sa zamestnania, Zutzu a ďalších tém.

Môže ktokoľvek napísať blog pre spoločnosť Zutzu?
Ak máte záujem napísať blog na konkrétnu tému pre spoločnosť Zutzu, prosím kontaktujte nás.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Môžem upraviť svoj profil?
Áno, svoj profil môžete kedykoľvek upraviť kliknutím na „Upraviť profil“.

Aké súbory môžem nahrať?
Môžete nahrať všetky potrebné súbory, ako sú certifikáty, registračné dokumenty atď.

Môžem svoje súbory odstrániť?
Áno, v prípade potreby môžete odstrániť všetky súbory.

Môžem si pozrieť nahrané súbory?
Áno, môžete nahrané súbory zobraziť kliknutím na dokumenty.

Môžem dostávať oznámenia od spoločnosti Zutzu?
Áno, môžete dostať upozornenie, musíte však dať súhlas s prijatím notifikácií na svoj profil. Odporúčame Vám povoliť službe Zutzu, aby vám poslala upozornenia o novinkách.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo znamená “pozvi známych / kolegov”?
V sekcii Pozvať priateľov môžete pozvať priateľov / kolegov, ktorí sa chcú zaregistrovať v službe Zutzu zaslaním odkazu prostredníctvom e-mailu.

Môžem poslať pozvánku niektorému z mojich kontaktov?
Áno, odkaz na pozvánku môžete poslať toľkým kolegom, koho chcete.

Môžem si pozrieť koľko pozvánok som poslal a komu?
Áno, môžete si pozrieť históriu pozvania a všetky odoslané správy.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je to propagačný balíček?
S programom Zutzu existujú rôzne možnosti propagácie vašej ponuky voľných pracovných miest v závislosti od toho, aké funkcie hľadáte a či hľadáte zamestnanie na miestnej alebo medzinárodnej úrovni.

Čo je to skúšobná verzia?
Skúšobná verzia je bezplatná inzercia, ktorá je zverejnená a na ktorú sa môžu uchádzači prihlásiť. Ak chcete získať prístup k kontaktným informáciám a prijať alebo odmietnuť kandidáta, je potrebné si vybrať jeden z propagačných balíkov. Ušetrite peniaze priamym zakúpením propagačného balíka, pretože cena je nižšia ako povýšenie skúšobnej verzie.

Prečo propagovať so Zutzu?
Zdieľame vašu reklamu s voľnými miestami s komunitou Zutzu a budete mať úžitok z toho, že všetky kanály sociálnych médií spoločnosti Zutzu oslovia milióny kandidátov v celej Európe. Môžete sa rozhodnúť propagovať svoju inzerciu na miestnej alebo medzinárodnej úrovni. Naše cenovo dostupné doplnky zahŕňajú špecializovaný marketing prostredníctvom sociálnych médií a náborovú pomoc. Ak potrebujete pomoc, naši náboroví experti sú pripravení prevziať náborový proces.

Ako si môžem kúpiť propagačné balíčky a doplnky?
Potrebujete iba platnú kreditnú kartu. Vyplňte údaje o svojej kreditnej karte a podľa potreby ich uložte pre ďalšie nákupy.

Aký propagačný balík mi vyhovuje?
Môžete si vybrať medzi štandardným a prémiovým balíkom a do svojej reklamy pridať ďalšie funkcie na podporu náboru. Základné a prémiové balíky sa ďalej delia na miestnu a medzinárodnú propagáciu. Upozorňujeme, že miestne propagačné ceny závisia od miesta diela. Skúšobná verzia Pracovná reklama aktívna na Zutzu po dobu 14 dní Neobmedzené množstvo žiadostí Základný propagačný balík Pracovná reklama aktívna na Zutzu po dobu 30 dní Neobmedzené množstvo prihlášky 10 čakajúcich ponúk, deaktivujte ponuku, ak zmeníte názor a chcete ju poslať inému kandidátovi Zobraziť kandidáta podrobnosti Potvrdenie alebo zamietnutie uchádzačov, ktorí používajú prémiový propagačný balíček Inzerát aktívny na Zutzu po dobu 45 dní Neobmedzené množstvo žiadostí Neobmedzené ponuky Zobraziť podrobnosti kandidátov Potvrdenie alebo zamietnutie uchádzačov prihlášok Možnosť viditeľných detailov spoločnosti Premium viditeľnosť - prvé vo vyhľadávaní Reklama zobrazená v zozname návrhov Možnosť overenia zamestnávateľa.

Aký je rozdiel medzi miestnou a medzinárodnou reklamou?
Miestna reklama - inzercia pracovných ponúk vo Vašej krajine.

Medzinárodná reklama - inzercia pracovných ponúk v zahraničí
Pre viac pracovných inzercií vyberte jeden z našich predplatných programov so špecializovanou podporou náboru, ktorá je navrhnutá tak, aby propagovala vašu príležitosť a prilákala najlepších kandidátov.

Môžem získať pomoc s náborom?
Áno, spoločnosť Zutzu ponúka špecializovanú pomoc pri hľadaní a prijímaní zamestnancov. Naši odborníci v oblasti náboru v celej Európe sú pripravení pomôcť s náborom, prípravou pracovných inzercií a propagáciou. Balík obsahuje administratívne poplatky. Cena: 1-3 hodiny 50 € / h (minimálne 2 hodiny) 4-7 hodín 40 € / h Pracovný deň 8 hodín: 30 € / h

Čo je na doplnenie propagácie sociálnych médií?
S podporou sociálnych médií získate prístup na fóra, na ktorých sú kandidáti aktívni. Doplnok zahŕňa distribúciu pracovných ponúk a cielený marketing na viacerých kanáloch v celej oblasti sociálnych médií. Balík obsahuje administratívny poplatok a reklamu. Cena: 50 € (vrátane marketingových nákladov 40 € a administratívneho poplatku 10 €).

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je to pracovná inzercia?
Pracovná inzercia je reklama na voľné pracovné miesto vyslaná zamestnávateľom.

Ako si môžem zobraziť voľné pracovné miesta?
Voľné pracovné miesta si môžete zobraziť priamo kliknutím na „Voľné pracovné miesta“, keď ste prihlásení. Pomocou rôznych možností vyhľadávania môžete vyhľadávať voľné pracovné miesto, ktoré vám vyhovuje. Kliknutím na „Zobraziť“ získate úplný popis voľných pracovných miest.

Ako môžem aplikovať o voľné pracovné miesto?
Keď nájdete voľné miesto, na ktoré sa chcete aplikovať, stlačte „Aplikovať“ a zadajte popis, napríklad krátky sprievodný list, prečo sa uchádzate o toto voľné miesto. Ak chcete navrhnúť inú mzdovú sadzbu, ako je tá, ktorú zamestnávateľ uviedol v inzercii, stlačte „Chcem inú mzdovú sadzbu“ a doplňte informácie o tom, prečo chcete konkrétnu mzdovú sadzbu. Uveďte tiež, či ste pripravení okamžite prijať novú prácu.

Je možné požiadať o viac ako jedno voľné pracovné miesto?
Áno, môžete aplikovať na toľko inzercií, koľko chcete.

Ako môžem zistiť na ktoré pracovné ponuky som aplikoval?
Na informačnom paneli sa zobrazí zhrnutie toho, koľko aplikácií máte aktívnych. V sekcii Aplikácie sú žiadosti, ktoré boli zaslané v prípade, že zamestnávateľ stále nereagoval. V sekcii Ponúkané sú prichádzajúce ponuky od zamestnávateľov, ktoré čakajú na Vaše potvrdenie alebo zamietnutie. Akceptované sú žiadosti, ktoré boli potvrdené zamestnávateľom a vy získate ďalšie informácie o výberovom konaní priamo. Zamietnuté sú žiadosti, ktoré zamestnávateľ zamietol a proces prijímania zamestnancov v týchto prípadoch skončil alebo ste svoju žiadosť stiahli

Ako zistím, či bola moja žiadosť prijatá alebo zamietnutá?
Prejdite na informačný panel alebo aplikácie a získajte prístup ku všetkým svojim aplikáciám.

Môžem byť v priamom kontakte so zamestnávateľom?
Ak sa zamestnávateľ rozhodol uviesť kontaktné údaje, nájdete ich v inzercii.

Sú moje kontaktné údaje viditeľné pre kohokoľvek?
Vaše kontaktné údaje budú zamestnávateľovi viditeľné až po Vašej aplikácii na danú inzerciu práce.

Moja žiadosť bola prijatá, znamená to, že ma prijali?
Konečné rozhodnutie o prijatí do zamestnania je u zamestnávateľa a zmluva sa podpíše priamo medzi záujemcom a zamestnávateľom. Prijatá žiadosť neznamená automaticky, že ste boli prijatí do zamestnania, ale spĺňate požiadavky a zamestnávateľ chce prejsť na ďalší náborvý krok.. V tejto fáze sa môžete so zamestnávateľom navzájom priamo kontaktovať.

Môžem stiahnuť moju aplikáciu?
Áno, môžete stiahnuť už odoslanú aplikáciu. Stiahnutú aplikáciu na inzerciu nie je možné vrátiť.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je to aplikácia?
Uchádzač pošle žiadosť zamestnávateľovi (klientovi). Zamestnávateľ môže žiadosť prijať alebo zamietnuť. Na informačnom paneli sa zobrazí zhrnutie toho, koľko aplikácií máte aktívnych. V sekcii aplikácie sú žiadosti, ktoré boli zaslané v prípade, že zamestnávateľ stále nereagoval. V sekcii Ponuky sú prichádzajúce ponuky od zamestnávateľov, ktoré čakajú na vaše potvrdenie alebo zamietnutie. V sekcii Akceptované sú žiadosti, ktoré boli potvrdené zamestnávateľom a vy získate ďalšie informácie o výberovom konaní priamo. V sekcii Zamietnuté sú žiadosti, ktoré zamestnávateľ zamietol a výberové konanie v týchto prípadoch skončilo alebo ste svoju žiadosť stiahli.

Môžem svoju žiadosť po odoslaní upraviť?
Teraz už nemôžete editovať samotnú aplikáciu, ale o sadzbe môžete diskutovať so svojím budúcim zamestnávateľom kliknutím na tlačidlo Spravovať.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je zamestnávateľ?
Zamestnávateľ je spoločnosť alebo organizácia, ktorá zverejňuje voľné pracovné miesta. Zamestnávateľom môže byť aj personálna agentúra, ktorá poskytuje pracovníkov pre klientov. Zutzu nie je zamestnávateľom a zmluva sa uzatvára iba medzi záujemcom a zamestnávateľom.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo je blog Zutzu?
Na blogu si môžete pozrieť zbierku článkov týkajúcich sa zamestnania, Zutzu a ďalších tém.

Môže ktokoľvek napísať blog pre spoločnosť Zutzu?
Ak máte záujem napísať blog na konkrétnu tému pre spoločnosť Zutzu, prosím kontaktujte nás.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Môžem upraviť svoj profil?
Áno, svoj profil môžete kedykoľvek upraviť kliknutím na položku „Upraviť profil“

Môžem vytvoriť a upraviť svoj životopis pomocou Zutzu?
Áno, svoj životopis môžete vytvoriť s pomocou Zutzu a neskôr upraviť v sekcii upraviť profil

Aké súbory môžem nahrať?
You can upload any files needed such as certificates, licenses, passports etc.

Môžem svoje súbory odstrániť?
Áno, v prípade potreby môžete odstrániť všetky súbory.

Môžem si pozrieť nahrané súbory?
Áno, môžete nahrané súbory zobraziť kliknutím na dokumenty.

Môžem si vytlačiť svoj životopis?
Áno, svoj životopis si môžete vytlačiť a stiahnuť vo formáte PDF.

Môžem dostávať oznámenia od spoločnosti Zutzu?
Áno, môžete dostať upozornenie, musíte však dať súhlas s prijatím notifikácií na svoj profil. Odporúčame Vám povoliť službe Zutzu, aby vám poslala upozornenia o novinkách.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo znamená pozvať priateľov?
V sekcii Pozvať priateľov môžete pozvať priateľov, ktorí sa chcú zaregistrovať v službe Zutzu, a poslať im e-mailom odkaz.

Môžem poslať pozvánku niektorému z mojich priateľov?
Áno, odkaz na pozvánku môžete odoslať toľkým priateľom, koľko chcete.

Môžem si pozrieť koľko pozvánok som poslal a komu?
Áno, môžete si pozrieť históriu pozvania a všetky odoslané správy.

Dozvedieť sa viac

If you have any other Question please Kontaktujte nás

Čo znamená “kandidát”?
Kandidát je osoba hľadajúca prácu a uchádzajúca sa o voľné pracovné miesta. Kandidáti môžu klientovi posielať žiadosti a klient môže posielať ponuky kandidátov na existujúce voľné pracovné miesta.

Čo znamená “klient”?
Klient je zamestnávateľ, ktorý hľadá a prijíma kandidátov na pracovné pozície.

Čo je to pracovná inzercia?
Pracovná inzercia je reklama na voľné pracovné miesto vyslaná zamestnávateľom.

Čo je to aplikácia?
An application is sent by the candidate to the employer (client). The employer can either accept or reject an application.

Môžem si prezerať kandidátov a voľné pracovné miesta bez registrácie?
Zobrazené sú niektoré podrobnosti. Aby ste videli profil and mohli aplikovať na pracovnú ponuku musíte sa zaregistrovať.

Ako môžem aplikovať alebo publikovať pracovnú inzerciu?
Ak chcete žiadať o prácu alebo publikovať pracovnú inzerciu, musíte sa najprv zaregistrovať.

Dozvedieť sa viac