Naspäť
Building and Construction
Ukáž originál

Cementinių grindų betonuotojas (steškė)

Plný pracovný úväzok

GBUnited Kingdom, Portsmouth

V trende

6000.00GBP

Na mesiac (Brutto)

V0063266

0.9K+ Videní

Popis

Mūsų klientas – patyręs ir veržlus kolektyvas. Augant klientų pasitikėjimui, daugėja ir užsakymų, todėl jų gretos nuolat auga. Ieškome pastiprinimo

Darbo pobūdis:
Grindų betonavimas cementiniu skiediniu (steškė) ir lyginimas;
Darbas naujos statybos namuose.

Mes Jums siūlome:
Profesionalią, draugišką komandą ir supratingą vadovą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
Pagalbinius darbuotojus;
Padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir susirasti būstą;
Darbo rūbus;
Visas Didžiojoje Britanijoje galiojančias socialines garantijas.

Atlyginimas:
Bruto – 3,20 GBP/1kv.m. (~3,64 Eur/1kv.m), bet ne mažiau 150 GBP/į dieną (170 Eur/į dieną);
Neto (į rankas) – 2,56 GBP/1kv.m. (~2,91 Eur/1kv.m), bet ne mažiau 120 GBP/į dieną (~136 Eur/į dieną).

Daugiau informacijos
www.personaloguru.lt
[email protected]
tel nr +37064504706
FB https://www.facebook.com/PersonaloGuru/

Požiadavky

Tikimės, kad Jus:
Turite bent 3 m. darbo patirtį (steškė);
Turite bent BE vairuotojo pažymėjimą;
Esate darbštus, atsakingas ir kruopštus.

Privalumai bet neprivaloma:
Kalbate angliškai;
Turite CSCS kortelę (Sveikatos ir Saugumo Testas).

Zodpovednosti

Cementinio skiedinio lygintojas

Čo ponúkame

We offer 6000.00 GBP Na mesiac with 40 hours per week. We will also provide you with náradie transport.

Kľúčové slová

informácie o mzde

Typ zamestnania Mzda
Plný pracovný úväzok 6000.00 GBP Na mesiac (Brutto)

Dodatočné informácie

Typ zamestnania

Level

Senior

Dostupné pozície

1

Hodín na týždeň

40

Dĺžka pracovného pomeru

Ongoing

Videní

925

Pracovné dni

Ponúkané výhody

Náradie

Áno

Car

Áno

Podrobnosti o poloha

Založené

Jedna lokácia

Location

United Kingdom, Portsmouth Portsmouth

Obrázky

Vytvorené 4 mesiacov dozadu

About Personalo Guru

Mes, Personalo guru komanda teikiame personalo paieškos ir atrankos bei personalo nuomos paslaugas Lietuvoje ir vakarų Europoje. Siekiame atrasti darbuotojus, kurie kurtų pridėtinę vertę Jūsų įmonei. Siekdami būti geriausi, bendradarbiavimą grindžiame paslaugų kokybe, konkurencingomis kainomis ir abipuse nauda. Sąžiningumas ir atsakingas elgesys yra esminė Personalo guru kultūros dalis.

Podnikateľský sektor spoločnosti

Admin and Secretarial

Veľkosť

1 - 5 zamestnancov

Typ spoločnosti

Malé organizácie

Ponuky práce v (lokácii)

Hľadáte prácu v (lokácia)? Klikni pozri viac () + viac ponúk práce.

Dodaj komentár

profile picture
Naspäť
Spoznaj svoju cenu! Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu.
Zisti teraz.
Prihláste sa na odber bulletinov spoločnosti Zutzu a získajte užitočné články a ďalšie informácie
Odoberaj teraz

Recent searches

Recent views