Naspäť
Agriculture Fishing and Forestry
Ukáž originál

Dojarz krów

+48536253497
[email protected]

Plný pracovný úväzok, Dočasné

DEGermany

Naliehavé
V trende

11.00EUR

Na hodinu (Brutto)

V0088482

288+ Videní

Popis

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich, a usługi dla rolnictwa i hodowli zwierząt stanowią istotną część naszej działalności.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech.

Stanowisko: dojarz krów

Zainteresowane osoby prosimy o:
- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 536 253 497
- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Požiadavky

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy przy udoju mechanicznym krów oraz ze zwierzętami gospodarskimi.
- Dobra sprawność fizyczna.
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy, ze względu na konieczność przeprowadzenia instruktażu.
- Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Zodpovednosti

Obowiązki:
- Prace przy udoju mechanicznym, obsługa wycieleń, naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją, prace porządkowe na farmie.
- Praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym
- Hale udojowe typu rybia ość lub Side by Side.
- Miejsca pracy: okolice Bautzen, Zwickau, Berlina, Lübeck.

Čo ponúkame

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
- Wynagrodzenie brutto: 10,00 – 11,00 € / 1 godz. pracy.
- Dodatek za pracę w niedziele i święta oraz w godzinach nocnych (23:00 – 5:00)
- Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego.
- Około 200 - 230 godzin pracy w miesiącu.
- Bezpłatne zakwaterowanie.

Kľúčové slová

informácie o mzde

Typ zamestnania Mzda
Plný pracovný úväzok 10.00 EUR Na hodinu (Brutto)
Dočasné 11.00 EUR Na hodinu (Brutto)

Dodatočné informácie

Typ zamestnania

Level

Middle

Training provided

Školenie bude poskytnuté

Dostupné pozície

8

Hodín na týždeň

200-220

Videní

288

Pracovné dni

Rôzne

Ponúkané výhody

Accommodation

Áno

Podrobnosti o poloha

Založené

Jedna lokácia

Location

Germany

Kontaktné údaje

Expateam ([email protected] / +48536253497), Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa Expateam ([email protected] / +48536253497)

Obrázky

Dojarz krów

Vytvorené 3 mesiacov dozadu

About Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa Expateam

Podnikateľský sektor spoločnosti

Iné

Veľkosť

1 - 5 zamestnancov

Typ spoločnosti

Stredne veľké organizácie

Ponuky práce v (lokácii)

Hľadáte prácu v (lokácia)? Klikni pozri viac () + viac ponúk práce.

Dodaj komentár

profile picture
Naspäť
Spoznaj svoju cenu! Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu.
Zisti teraz.
Prihláste sa na odber bulletinov spoločnosti Zutzu a získajte užitočné články a ďalšie informácie
Odoberaj teraz

Recent searches

Recent views