Naspäť
Iné
Ukáž originál

Hentes

Iné

Plný pracovný úväzok

DEGermany, Frankfurt am Main

Naliehavé
V trende

2100.00EUR

Na mesiac (Brutto)

V0066493

494+ Videní

Popis

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Požiadavky

Zodpovednosti

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

Čo ponúkame

We offer 2100.00 EUR Na mesiac with 40 hours per week.

Kľúčové slová

informácie o mzde

Typ zamestnania Mzda
Plný pracovný úväzok 2100.00 EUR Na mesiac (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

Dodatočné informácie

Typ zamestnania

Dostupné pozície

5

Hodín na týždeň

40

Dĺžka pracovného pomeru

Ongoing

Videní

494

Pracovné dni

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Podrobnosti o poloha

Založené

Jedna lokácia

Location

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Akceptuj uchádzačov zo zahraničia

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Vytvorené 4 mesiacov dozadu

Ponuky práce v (lokácii)

Hľadáte prácu v (lokácia)? Klikni pozri viac () + viac ponúk práce.

Dodaj komentár

profile picture
Naspäť
Spoznaj svoju cenu! Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu.
Zisti teraz.
Prihláste sa na odber bulletinov spoločnosti Zutzu a získajte užitočné články a ďalšie informácie
Odoberaj teraz

Recent searches

Recent views