Naspäť
Iné
Ukáž originál

Operator maszyny polerującej

Iné

Plný pracovný úväzok

BEBelgium, Bornem

Naliehavé
V trende

14.33EUR

Na hodinu (Brutto)

V0068895

806+ Videní

Popis

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego belgijskiego klienta - firmy zajmującej się obróbką i sprzedażą kamienia naturalnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                                                                         Miejsce pracy: Deinze, Belgia

Požiadavky

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku przy obróbce kamienia

umiejętność posługiwania się suwnicą z poziomu roboczego

dobra znajomość języka angielskiego

umiejętność pracy w zespole

własny samochód - mile widziany

Zodpovednosti

Opis stanowiska:

maszynowe szlifowanie płyt kamienia naturalnego

obsługa maszyn i linii polerującej kamień naturalny

dobór talerzy polerujących

kontrola jakości gotowego produktu

praca z komputerem

praca z suwnicą z poziomu roboczego

Čo ponúkame

We offer 14.33 EUR Na hodinu with 39 hours per week. We will also provide you with ubytovanie zaučenie.

Kľúčové slová

informácie o mzde

Typ zamestnania Mzda
Plný pracovný úväzok 14.33 EUR Na hodinu (Brutto)

tygodniowe

Dodatočné informácie

Typ zamestnania

Level

Middle

Training provided

Školenie bude poskytnuté

Dostupné pozície

2

Hodín na týždeň

39

Dĺžka pracovného pomeru

Ongoing

Videní

806

Pracovné dni

Rôzne

system zmianowy 5- 13, 13 - 21

Ponúkané výhody

Accommodation

Áno

zakwaterowanie na miszkaniu - koszt 80 €/tydz
ubezpieczenie zdrowotne - koszt 7,5 €/ m-c

Podrobnosti o poloha

Založené

Jedna lokácia

Location

Belgium, Bornem Bornem, Rijksweg 10

Akceptuj uchádzačov zo zahraničia

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Vytvorené 4 mesiacov dozadu

About Link2europe Sp. z o.o.

Link2europe Sp. z o.o jest polsko-belgijską agencją rekrutacyjną, która oferuje stałą i tymczasową pracę w Belgii. Firma rozpoczęła działalność 12 lat temu i specjalizuje się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników do pracy w Belgii. Główne branże, w których działamy to: branża motoryzacyjna, transport, przemysł, metalurgia, logistyka i produkcja. Prace sezonowe to zakładanie i pielęgnacja ogrodów, wulkanizacja, praca na magazynach.

Podnikateľský sektor spoločnosti

Iné

Veľkosť

1 - 5 zamestnancov

Typ spoločnosti

Malé organizácie

Ponuky práce v (lokácii)

Hľadáte prácu v (lokácia)? Klikni pozri viac () + viac ponúk práce.

Dodaj komentár

profile picture
Naspäť
Spoznaj svoju cenu! Vyžiadajte si bezplatnú konzultáciu.
Zisti teraz.
Prihláste sa na odber bulletinov spoločnosti Zutzu a získajte užitočné články a ďalšie informácie
Odoberaj teraz

Recent searches

Recent views